Büyükşehir Belediyesi şehrin önemli ulaşım arterlerinden olan İbrahim Kangal Caddesi’ni yeniledi. 

Şirinevler Mahalle Muhtarı Talat Özcan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Altyapısı yenilenen caddemiz asfalt işlemlerinin tamamlanması ile yeni bir yüze kavuştu. Hayırlı olsun” dedi.

Ulaşım alt yapısını güçlendiren, modern yollar ile konforlu ulaşım için gündüz gece mesai harcayan Büyükşehir Belediyesi, alt yapıdan üst yapıya cadde ve güzergâhları sil baştan yeniliyor.

Yenilenen Cadden büyük memnuniyet

Altyapı ve üstyapı yenilendi

SASKİ marifetiyle kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu altyapısı yenilenen İbrahim Kangal Caddesi, asfalt çalışmalarının da tamamlanmasıyla birlikte yeni yüzüne kavuştu. 1300 metre uzunluğa sahip güzergâhta yaklaşık 4000 ton asfalt kullanılırken, Şirinevler Mahalle Muhtarı Talat Özcan, çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ve mesai harcayan tüm ekiplere teşekkür etti.

Yenilenen Cadden büyük memnuniyet

Hizmet teşekkürü

İbrahim Kangal Caddesi’nin gerek mahalleleri gerekse şehir ulaşımı için çok önemli olduğunu ifade eden Şirinevler Mahalle Muhtarı Talat Özcan, yenileme çalışmalarından duydukları memnuniyeti paylaştı. Özcan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Altyapısı yenilenen İbrahim Kangal Caddesi asfalt işlemlerinin tamamlanması ile yeni bir yüze kavuştu. Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.