00:25 Hendek Haber

Hendek Gençlik Merkezi ve Atike Hanım Anadolu Lisesi Öğrencileri Doğa Yürüyüşünde Buluştu

12 saat önce Hendek Haber

D-100 Karayolu Köprübaşı Köprüsü alt geçidinde bu sabah meydana gelen trafik kazasında, can kaybı ve yaralanma olmaması sevindirdi.

12 saat önce Asayiş

İlçemiz Hendek’te Son günlerde gerek dikkatsizlik gerekse çeşitli nedenlerden dolayı dün aşırı trafik kazaları yaşanmakta. Kazaları sizler için derledik.

12 saat önce Sakarya
13 saat önce Hendek Haber

Hendek’in Merkez Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren Ziya Gökalp İlk ve Ortaokulu, yeni yapılan okul binasının hangi kısma devredileceği konusunda merak içerisinde.

20 saat önce Hendek'te Vefat Edenler

Başpınar Mahallesinde , Mahmutbey Mahallesi , Yeni Mahallede , Yeni yayla Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

1 gün önce Ziyaret Haberleri

Hayat Arama Kurtarma Derneği, Sakarya ilindeki kamu kurumlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda, dernek üyeleri yeni görevlerine atanan Sakarya AFAD İl Müdürü Bekir Şen ve Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Çalışkan'a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

1 gün önce Hendek Haber

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Hendek'te büyük bir coşkuyla kutlandı. Kutlamalar, Hendek Kaymakamlığı önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar süren Gençlik Yürüyüşü ile başladı ve Yeni Spor Salonu'ndaki etkinliklerle sona erdi.

1 gün önce Hendek'te Vefat Edenler

Hendek Sümbüllü Mahallesinde , Harmantepe Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

4 gün önce Hendek Haber

İlçemiz Hendek'in çeşitli bölgelerinde yaşanan ve vatandaşların talepleri sonrasında müdahale edilen çalışmalarda, standart dışı kasisler , ilaçlama ve tadil tamir gerektiren kısımlardaki sürdürdükleri çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu. Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.

Reklam Bloğu Reklam Bloğu