28 Haziran Çarşamba günü, Hendek Kazımiye'de yaşanan kazada Muhtar Devrin'in vücudunda kırıklar meydana geldiği bildirildi. Muhtar Devrin'in tedavisi Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi 2. Bölümünde sürdürülüyor. Hendek Muhtarlar Derneği yönetimi, geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak Muhtarlar arasındaki dayanışmayı gösterdi.

Başkan Yağlı, "Muhtarımıza acil şifalar diliyorum" dedi. Ayrıca, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır da kazayı yaşayan Kazımiye Mahalle Muhtarı Yaşar Devrin'i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Muhtar Yaşar Devrin'in kazaya karıştığı tarihten itibaren tedavi süreci devam ediyor. Hastanedeki tedavisi sürerken, Muhtarlar Derneği ve Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır gibi çeşitli kişiler ve kurumlar, geçmiş olsun dileklerini ileterek desteklerini gösterdiler.

Muhtar Devrin'in sağlık durumu hakkında detaylı bilgi verilmedi, ancak kazada iki kolunun kırıldığı belirtilmişti. Hendek halkı ve Muhtarlar arasında ise, Muhtar Devrin'e acil şifalar dileyen ve ona destek olan birçok kişi bulunuyor.

Muhtar Devrin Kaza Geçirdi - Hüdaverdi Bahadır

Kazadan etkilenen Muhtar Devrin'in tam olarak iyileşmesi ve görevine geri dönmesi için herkesin desteği ve duaları önem taşıyor. Hendek halkı, Muhtar Devrin'e geçmiş olsun dileklerini iletmeye devam ediyor ve sağlığına kavuşmasını umut ediyor.

Editör: Hendek Haber