Hendek Gündoğan Mahallesinde

Aslen Gündoğan Mahallesinden olup Adapazarı’nda ikamet eden, Merhum Osman Horoz’un eşi, Cemalettin, Emine, Ayşen ve Suzan Horoz’un annesi, Osman, Eşref, Harun ve Âdem Kondakçı’nın Halası, İsmail Sarıkaya’nın anneannesi, Huriye Horoz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Adapazarı’ndaki hanesinden alınarak Büyük Camide kılınacak Öğle namazına Müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. 
 
Hendek Hicriye Mahallesinden

Hicriye Mahallesinden Merhum Kazım Zengin’in eşi, Merhum Mehmet ve Seyfettin Yüksek’in kardeşi, Fahrettin Yüksek’in ablası, Hasan, Hüseyin ve Cemil Yüksek’in halası, Musa, Cavit ve İbrahim, Çelik’in Teyzesi, Erdem Güzel’in kayınvalidesi, Selen Güzel’in annesi, Remziye Zengin vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Hicriye Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Hicriye Mahallesi Aile 
Kabristanlığına defnedilecektir. 

Hendek Gündoğan Mahallesinde ,  Hicriye Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber