Hendek Çamlıca Camili Mahallesinde

Çamlıca Camili Mahallesinden merhum Mustafa Balcı’nın gelini, Merhum Muhammet Ali Karabacak’ın kızı, Taner, Mustafa ve Can Balcı’nın annesi, Mehmet Balcı’nın eşi Nuran Balcı vefat etmiştir.Cenazesi bugün Çamlıca Camili Mahallesi Caminde Kılınacak Öğle Namazın Müteakip Çamlıca Erenler Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hendek Mahmutbey Mahallesinde

Mahmutbey Mahallesinden Merhum Rıdvan Karaayraz’ın torunu, Muhammet Erbaşaran’ın Kayınbiraderinin oğlu, Murat ve İsmail Erbaşaran’ın dayısının oğlu, Orman İşletmesinden Emekli Mahmutbey Mahallesi Eski Muhtarı Merhum Mehmet Karaayraz’ın oğlu, Dilek ve Rıdvan Karaayraz’ın kardeşi, Mesut Karaayraz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 12.00 ‘de Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınar…

Hendek Dikmen Mahallesinde

Dikmen Mahallesinden, Osman, İsmet, Mustafa ve Bülent Dikmen’in babası, Hüsnü Ulusoy’un Kayınpederi,  Ücül Mustafa Dikmen vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Dikmen Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazı müteakip Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 


Hendek Çamlıca Camili Mahallesinde , Mahmutbey Mahallesinde ,  Dikmen Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.