Hendek Bayraktepe Mahallesinde

Aslen Dededüzü Köyünde olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden, Merhum Hamdi Yılmaz’ın oğlu, Merhum Şevket Yılmaz’ın kardeşi, Yaşar ve Şenol Yılmaz’ın abisi, İhsan, Muhammet, Bahattin, Murat, Yüksel, Özcan ve Bahri Yılmaz’ın amcasının oğlu, Erol ve Sadık Büyüktazim’in Eniştesi, Erhan ve Ersin Yılmaz’ın babası, Serkan Altıntepe’nin kayınpederi, Şemsi Yılmaz vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 12.00  ‘de Bayraktpe Mahallesi Muzaffer Sofuoğlu caddesindeki hanesinden Alınarak Rasimpaşa Eseler camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Dededüzü köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres. : Bayraktepe Mahallesi Muzaffer Sofuoğlu Caddesi Atikhanım Anadolu Lisesi geçince 100 mt sol ara sokak

Hendek Kırktepe mahallesi

Kırktepe mahallesinden Merhum Hamit ve Hüseyin Uzunoğlu’nun abisi, Davut, Ekrem, İzzet ve Hamza Uzunoğlu’nun babası, Mecit Uzunoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe Mahallesi Caminde kılınacak Öğle namazına müteakip Kırktepe Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Aslen Hendekli olup

Aslen Hendekli olup İstanbul’da ikamet eden, Merhum Ahmet Koç’un kızı, Merhum Yılmaz Sandıkçı’nın eşi, İsmail, İbrahim, Hasan ve Sinan Koç’un ablası, İsmet ve Hakan Sandıkçı’nın annesi, Ahmet, Mehmet ve Tanju Sandıkçı’nın yengesi, Selami Avcı’nın kayınvalidesi, Emine İnci Sandıkçı Vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına  Defnedilecektir. 

Adres : Mahmutbey Mahallesi 1073 sokak taziye evi Not: Cenaze İstanbul’dan İlçemiz Yeni Camii getirilecek

Hendek Bayraktepe Mahallesinde ,  Kırktepe mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz