Hendek Belediyesi bünyesinde bulunan iş yeri, tarla, beton santrali, depolama alanı, hamam ve meskenleri ihale usulünce yeniden kiraya vereceğini duyurusunda bulundu. Yapılan duyuruda şu bilgilere yer verildi. 

“HENDEK BELEDİYESİ GAYRİMENKUL KİRA İHALESİNE ÇIKIYOR

Hendek Belediyesi 17 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da işyeri, tarla, beton santrali, depolama alanı, hamam ve meskeni 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. maddesi hükümleri çerçevesinde açık teklif usulü ihale ile kiraya çıkarıyor.

Hendek'te Belediyeye Ait işyeri, tarla, beton santrali, depolama alanı, hamam ve mesken kiraya verilecek

Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “Hendek Belediyesinin hüküm ve tasarrufundaki gayrimenkuller olan 34 işyeri, 11 tarla, 2 beton santrali, 1 depolama alanı, 1 hamam, 1 Sosyal Tesis ve 1 adet mesken 3 yıllığına kiraya verilecek.  Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah ve Toplantı Salonunda gerçekleşecek ihaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişilerin Hendek Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğüne gerekli belgeleri tamamlayarak en geç 16.05.2023 Salı günü saat 16.00’a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir” denildi.”

Hendek'te Belediyeye Ait işyeri, tarla, beton santrali, depolama alanı, hamam ve mesken kiraya verilecek

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler