HENDEK ŞİMDİ BİR BAŞKA

Mahallelerde yaşanan sorunlara yerinde dokunuşlarla çözüm üreten Hendek Belediyesi, ilçe genelinde saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan İrfan Püsküllü, devam eden çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz, mahallelerde tespit edilen sorunlara hızlı ve etkili çözümler üreterek Hendek geleceğe taşıyor” dedi.
Hendek'te Belediye Sürdürülen çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundu... 

SORUNLAR BİRER BİRER ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

Hendek Belediyesi, vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve konforlu bir şekilde sağlayabilmeleri için ilçe genelinde saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında asfalt yama, kaldırım düzenleme, tarla yolu bakım çalışmaları, yabani ot temizliği gibi çalışmalarla ilçe daha modern ve estetik hale geliyor. Vatandaşlardan gelen talepleri de dikkatle değerlen ekipler, ilçenin her noktasına eşit hizmet götürmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam ediyor. 

PROGRAM DOĞRULTUSUNDA TÜM MAHALLELERE EŞİT HİZMET

Her mahalleye eşit hizmet götürme anlayışıyla çalışan ekipler, mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunarak Hendek daha yaşanabilir bir hale getirmek için yoğun bir çaba sarf ediyor. İlçe merkezindeki mahallelerin yanı sıra Kocatöngel, Kurtuluş, Çamlıca, Aksu, Dikmen, Çobanyatak, Karadere, Lütfiyeköşk, Dereköy ve birçok mahallede gerçekleştirilen asfalt yama, kaldırım düzenleme, tarla yolu bakımı ve yabani ot temizliği gibi çalışmalarla, Hendek genelindeki tüm mahallelerde yaşayan vatandaşların yaşam kalitesinin artırılması hedefleniyor. 

Hendek'te Belediye Sürdürülen çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundu...

BAŞKAN İRFAN PÜSKÜLLÜ: "VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR”

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, devam eden çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada, "Hendek Belediyesi olarak ilçemizin her köşesinde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekiplerimiz, mahallelerde tespit edilen sorunlara hızlı ve etkili çözümler üretiyor. Asfalt yama, kaldırım düzenleme ve tarla yollarının bakımı gibi birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarla, ulaşımı daha rahat, güvenli ve konforlu hale getiriyoruz. Ayrıca, yabani ot temizliği gibi rutin işlerle çevremizi daha temiz ve düzenli tutmaya özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için her zaman öncelikli bu doğrultuda ilçemizin her noktasında çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz" diye konuştu.”

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler 

Editör: Hendek Haber