MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte aşure ikramında bulunan Başkan Turgut Babaoğlu, “Aşure kardeşliktir, paylaşmaktır. Hayırlara vesile olsun” dedi

5 FARKLI NOKTADA 

Hendek Belediyesi, Muharrem ayı vesilesiyle her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği aşure ikram etkinliğine bu yılda devam etti.  Bu kapsamda Cuma namazı sonrasında Hendek Belediyesi ana hizmet binası önünde, Orta Cami de, Yeni Cami de ve Rasimpaşa Camisinin yanı sıra Yeşilvadi (Karaçökek) Camiinde binlerce vatandaşa aşure ikram edildi. Saha çalışmaları nedeniyle Yeşilvadi de bulunan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Karaçökek Camiinde vatandaşlara aşure ikram etti. 

Hendek’in 5 Farklı noktasında aşure ikramında bulunuldu.

AŞURE KEYFİ 

Hijyenik şartlarda özenle hazırlanan aşureler binlerce vatandaşa ikram edilirken, Başkan Babaoğlu ve İlçe Başkanı Namlı, vatandaşlarla birlikte aşure bereketine ortak oldu. Diğer yandan ilçenin 4 ayrı farklı noktasında yapılan dağıtımlarda MHP Hendek İlçe Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Zübeyde Gürbüz ile Ülkü Ocakları Hendek İlçe Başkanı Sıtkı Yaz’da diğer noktalarda vatandaşlara ikramlarda bulundu. 

Hendek’in 5 Farklı noktasında aşure ikramında bulunuldu.

KARDEŞLİĞİMİZ DAİM OLSUN 

Aşurenin paylaşmanın ve kardeşliğin simgesi olduğunu ifade eden Başkan Turgut Babaoğlu, “ Muharrem ayı vesilesiyle aşure ikramlarımızı geleneksel olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Rabbim kardeşliğimizi daim etsin. Aşure kardeşliktir, paylaşmaktır, berekettir. İlçemizin 5 ayrı noktasında Cuma namazı sonrası, binlerce vatandaşımıza mutfağımızda özenle ve hijyenik ortamda hazırlanan aşuremizden ikram ettik. Bolluk, bereket ve hayırlara vesile olsun. Aşure ikram davetimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Afiyet olsun” ifadelerine yer verdi. Başkan Babaoğlu, ayrıca Salı günü Kapalı Pazar yerinde, Cuma günü ise Kurtköy’de aşure ikramlarının devam edeceğini bildirdi.