Sakarya Büyükşehir Belediyesi YOLBAK ekipleri ilçelerde yürüttükleri “güvenli ulaşımçalışmaları kapsamında Hendek’teki caddeleri yeni renklerine kavuşturarak trafik güvenliğini artırdı. 

Hendek Yeni Mahalle Cadde kaldırımları renklendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi (YOLBAK) Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri ilçelerde hummalı bir çalışma yürütüyor. Kentin dört bir noktasında trafik güvenliğini artırmak ve konforlu bir ulaşım altyapısı oluşturmak için çalışan ekipler, Hendek’te yoğun bir mesai harcadı. 

Hendek Yeni Mahalle Cadde kaldırımları renklendi.

Trafik güvenliği

İlçedeki yol çizgilerini, yaya çizgilerini ve şeritleri yeni renklerine kavuşturan Büyükşehir ekipleri, trafik güvenliğini en üst seviyeye çıkardı. Bu çalışma kapsamında orta refüjlerin görüntüsü değişti, bordür boyaları ise bölgeye farklı bir görsellik kattı. Çalışmaların tüm ilçe ve bölgelerde devam edeceği bildirildi. 

Hendek Yeni Mahalle Cadde kaldırımları renklendi.

“Hız kesmeyeceğiz”

Trafik Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak, şehir genelinde trafik güvenliği ve düzeninin sağlanması için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Bütün ilçelerimizde yol çizgisi, bordür boyama ve yaya geçitleri konusunda ihtiyaçları giderecek, yenileme çalışmalarına gece gündüz demeden hız kesmeyerek devam edeceğiz" ifadelerine yer verildi.
 

Editör: Hendek Haber