Belediye Birimlerince yapılan Mimar Sinan Caddesi asfaltlama çalışmaları ile ilgili bir bilgilendirmede bulunuldu. Yapılan Bilgilendirmede “1.2 kilometre mesafeye ve 10 metre genişliğe sahip “ sıcak asfalt yapıldığı paylaşıldı. Gerçekleştirilen faaliyete şu bilgilere yer verildi. 

“HENDEK BELEDİYESİNİN ASFALT ATAĞI DEVAM EDİYOR

Nuriye Mahallesinde Mimar Sinan Caddesini sıcak asfaltla buluşturan Hendek Belediyesi ekipleri rotayı Hendek Küçük Sanayi Sitesine çevirdi. Çalışmaları yerinde takip eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Burada 1.2 kilometre mesafeye ve 10 metre genişliğe sahip caddemizi, kaldırım, altyapı ve nihayetinde sıcak asfaltla yeniledik. Bugün de ekiplerimizle Küçük Sanayideyiz” dedi.

Hendek Nuriye Mahallesi Mimar Sinan Caddesinde asfaltlama yapıldı

Hendek Belediyesi, 5 yılda 100 kilometreyi aşarak rekor kırdığı sıcak asfaltlamada hız kesmiyor. 

Hava şartlarının elverişli olmasıyla yeniden başlayan asfalt atağında Kargalıhanbaba Mahallesi bağlantı yolunun ardından ekipler soluğu Nuriye Mahallesinde aldı. Mimar Sinan Caddesi’ni altyapı ve kaldırım çalışmalarının ardından sıcak asfaltla buluşturan Hendek Belediyesi ekipleri, buradan da Hendek Küçük Sanayi Sitesine geçti. 

CADDEMİZİ YENİLEDİK

Çalışmaları yerinde denetleyen Hendek Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Turgut Babaoğlu, “Söz verdiğimiz gibi Mimar Sinan Caddesi’ndeki çalışmalarımızı tamamladık. Altyapı ve kaldırım çalışmalarının ardından sıcak asfaltlamaya geçtik. Bu caddemizde 1.2 kilometre mesafede ve 10 metre genişliğinde sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. 2019 yılında başladığımız hizmet seferberliği devam ediyor ve inşallah 1 Nisan’dan itibaren de çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

Hendek Nuriye Mahallesi Mimar Sinan Caddesinde asfaltlama yapıldı

ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK

“Bugün de ekiplerimizle Hendek Küçük Sanayi Sitesi’ndeyiz” diyen Başkan Babaoğlu, “Daha önce küçük sanayinin çehresini değiştiren çalışmalar yaptık, güzelde oldu. Burada eksik kalan ve asfaltlamayı planladığımız, esnafımızın da beklentisi olan sanayi iç yolunu da asfaltla buluşturuyoruz. Buradaki esnafımız ve sanayiye gelen vatandaşlarımız rahat edecekler, hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 

HİZMETLE DOLU YILLAR

Başkan Babaoğlu, hava şartlarının elverdiği sürece asfaltlama çalışmalarına devam edeceklerini ifade ederek, “5 yıllık dönemimizi 120 kilometre belki de 130 kilometre olacak, böyle bir tarihi rekorla kapatıp, hem beklentileri karşılamış olacağız hem de yeni dönemde asfalt yükümüzü azaltmış olacağız. Her alanda rekorlar kırdığımız, bizden önceki dönemleri ikiye, beşe, yediye katladığımız çalışmalarla, ilçemize hizmetle dolu yıllar yaşatmanın gururunu taşıyoruz. İnşallah, yeni dönem, Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti, hükümetimiz ve hemşerilerimizden alacağımız güç ve destekle ilçemiz adına çok daha bereketli geçecek” diye konuştu. “

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü