BABAOĞLU VE NAMLI KURTKÖY’DE VATANDAŞI DİNLEDİ 

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindekilerle birlikte Kurtköy mahallesini karış karış gezen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, burada yapılan hizmetleri ve yapılacakları anlatarak vatandaşı dinledi. Gelen talep ve istekler anında ekiplere iletildi.

Hendek Kurtköy mahallesine gittiler, gelen talep ve istekleri aldılar.

TEK TEK DOLAŞTILAR 

 Kurtköy’ü karış karış gezen Babaoğlu ve Namlı tek tek aşure ikramında da bulunurken, burada vatandaşların talep ve istekleri konuşuldu. Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve beraberindekilerin de yer aldığı geziler gün boyu sürdü. 

HİZMETLER ANLATILDI, TALEPLER DİNLENDİ 

Esnafa hayırlı işler dileyerek dükkanlarında ziyaretler gerçekleştiren Babaoğlu ve Namlı, Kurtköy’e yapılan hizmetleri ve yapılacakları anlatırken, vatandaşlardan gelen taleplerin anında değerlendirilmesi adına ekiplere Babaoğlu tarafından talimat verildi. Ziyaretler nedeniyle son derece mutlu olduklarını ifade eden Kurtköy sakinleri, Başkan Babaoğlu ve İlçe Başkanı Namlı’ya teşekkür etti. 

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK 

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, “ Ülkücü Milliyetçi Hareketin tüm kadroları olarak Hendek’te sahadayız. Gece gündüz vatandaşlarımızı dinliyor, nerede ne sorun varsa çözüm için girişimlerde bulunuyoruz. Üretken Belediyecilik anlayışı doğrultusunda Hendek’te vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarına uygun adımlar atılıyor” diye konuştu. 

Hendek Kurtköy mahallesine gittiler, gelen talep ve istekleri aldılar.

ALTYAPIDAN ÜST YAPIYA 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Dün, bugün, yarın ve daima Hendek halkının her zaman yanındayız. Hendek’e hizmetlerimiz artarak devam edecek. Şehrimizi el ele vererek daha güzel yarınlara hep birlikte taşımaya devam ediyoruz. Cumhur İttifakının gücüyle Hendek her alanda aldığı hizmetlerle yaşam kalitesini yükseltmeye devam ediyor. Altyapıdan üst yapıya sosyal hizmetlerden tüm alanlara kadar durmadan hizmetlerimiz artacak. Kurtköy mahallemizde son olarak sıcak asfalt serimi yapıldı. Mahallemiz güzelleşti, yeni bir yüze kavuştu. Tüm mahallelerimizde sırasıyla gereken tüm hizmetler yapılıyor, yapılmaya devam edecek” dedi.