“BELEDİYE EKİPLERİ TURANLAR MAHALLESİNDE 

Hendek Belediyesi ekipleri cadde ve sokakların daha modern ve estetik bir görünüme kavuşması adına ilçe genelinde sürdürdüğü kilit parke yol çalışmaları Turanlar mahallesinde devam ediyor.

Hendek Kilitli Parke Çalışmaları Turanlar mahallesinde devam ediyor…

KİLİTLİ PARKE YOL OLUŞTURULDU

Hendek Belediyesi ekipleri ilçe genelindeki sokaklarda kilitli parke çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekiplerin yürüttüğü çalışmalar kapsamında Turanlar mahallesi 3401 ve 3405. sokaklarda kumlama ve stabilize yol çalışmalarının ardından kilitli parke yol çalışması gerçekleştirdi. Standartlara uygun yapılan çalışmaları ile cadde ve sokaklar daha modern bir hale kavuşacak. Çalışmaların program dahilinde mahalle mahalle devam devam edeceği açıklandı.

Hendek Kilitli Parke Çalışmaları Turanlar mahallesinde devam ediyor…

BABAOĞLU: EKİPLERİMİZ HERYERDE

Çalışmalar hakkında konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “ Ekiplerimiz ile birlikte gecemizi gündüzümüze katarak ülkemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına tüm imkânlarımızı seferber ediyor, aynı anda birçok farklı noktada çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizi modern ve estetik görünüme kavuşturmak ve vatandaşlarımızın daha konforlu yollarda yolculuk yapmalarını sağlamak adına çalışmalarımız aralıksız sürecek ”dedi.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bülteni