ULAŞIMDA RİSKİ ORTADAN KALDIRAN ÇALIŞMA

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu beraberinde MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte Kalayık Mahallesinde ulaşım güvenliğini sağlamak adına başlatılan alternatif yol açma ve güçlendirme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Babaoğlu “Kalayık, Harmantepe ve Yeşilvadi Mahallelerimizin geçmişte yaşadığı sıkıntılar ortadan kalkacak. Hayırlı olsun” dedi .

Hendek Kalayık Rampalarında yol çalışması…

KALAYIK MAHALLESİ

Muhtarlardan ve bölge halkından özellikle kış aylarında çok fazla tehlike arz ettiği şikayetlerinin alındığı Kalayık Mahallesindeki virajlı yolun yerine alternatif bir bağlantı yolunun açımına başlandı. 
Cumhur ittifakının Hendek’teki Belediye Başkanı olan Turgut Babaoğlu, Cumhur ittifakının önemli temsilcilerinden biri olan MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı ile birlikte Kalayık Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
BAŞKAN NAMLI TEŞEKKÜR ETTİ

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, “ Büyükşehir Belediyemiz ve Hendek Belediyemizin ortaklaşa çalışmaları neticesinde inşallah Hendek’imizde hizmet gelmeyen mahalle kalmayacak. Özellikle Kalayık, Harmantepe ve Yeşilvadi Mahallelerimiz uzun zamandır hasretle beklediği hizmetlere kavuşuyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye ve Hendek Belediye Başkanımız Sn. Turgut Babaoğlu’na yapmış oldukları hizmetler adına teşekkür ediyorum. Mahallemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

BAŞKAN BABAOĞLU: ORTAK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise çalışmaların hayırlı olmasını dileyerek “Uzun zamandır hasretle beklenen bir hizmet olduğunu farkındayız. Belediye Mezarlığından Yeşilvadi Mahallemize kadar devam eden grup yolunda Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa devam eden bir çalışma aslında bu. Şuan yapmış olduğumuz çalışma ufak bir kısmı. Kalayık Mahallemizde özellikle kış aylarında çok fazla tehlike arz ettiği şikayetleri aldığımız virajlı yolun yerine alternatif bir bağlantı yolu açımına başladık. Ulaşım güvenliği açısından önemli gördüğümüz bu çalışmada dolgu işlemleri devam ederken, İlçe Başkanımız Burhan Namlı ile birlikte çalışmaları yerinde inceledik. Yapılan bu çalışma neticesinde burada çok büyük bir rahatlama olacak. Bu yolu kullanan Harmantepe, Yeşilvadi gibi mahallelerimizin geçmişte yaşadığı sıkıntılar ortadan kalkacak ve kaliteli bir hizmete kavuşmuş olacaklar. Yolun ve devam eden çalışmaların hayırlı olmasını Cenabı Hak'tan niyaz ediyorum. Hendek’imizin kırsalındaki yollarımız yenileyerek ulaşımı daha konforlu hale getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi