"DEVLET BAHÇELİ FEN LİSESİ’NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Sakarya'nın 5.Fen Lisesi için geri sayım devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Temel Atma Töreni gerçekleşen Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Hendek Fen Lisesi  İnşaa çalışmalarından son durum paylaşıldı.

KOLONLAR YÜKSELMEYE BAŞLADI

Akpınar Mahallesi Hendek Orhangazi Anadolu Lisesi yanında inşa edilen Sakarya'nın 5’nci Fen Lisesi olacak olan Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 31 Ekimde yoğun katılımla temel atma töreni düzenlenen Devlet Bahçeli Fen Lisesinin temelinde kolonlar yükselmeye başladı. Bodrum kat kolon demir montajlarının kısa sürede tamamlanıp, ilk kat için çalışmalarına başlanacak.

Hendek Fen Lisesi  İnşaa çalışmalarından son durum paylaşıldı.

BAŞKAN BABAOĞLU: ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Devlet Bahçeli Fen Lisesi inşaat alanında devam eden çalışmalar hakkında konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini söyledi. Başkan Babaoğlu " Geçtiğimiz haftalarda temeli atılan ve heyecanla faaliyete geçmesi beklenen Devlet Bahçeli Fen Lisesi’nin çalışmaları son sürat devam ediyor. Bugün itibariyle, bodrum katın kolon demirlerinin montajlarını gerçekleştiriyor. Allah’ın izniyle bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ilk katımız ortaya çıkacak. Projenin içerisinde 20 derslikle birlikte son teknoloji laboratuvarlar ve öğrencilerimiz için geniş spor alanları olacak. Gençlerimiz, öğrencilerimiz en kıymetli hazinelerimiz. Yavrularımız için yapılan hiçbir yatırım boşa değil. Sağlam temelle sağlam gelecek inşaat etmek için yüklenici firmamız olan BMM Birleşik Müteahhitler Müşavirlik İnşaat Proje ve Vizyon Tesisat İnşaat Hafriyat Nakliyat ve Hendek Belediyesi iştiraklerinden TÜRKAY A.Ş ile ekiplerimiz ellerinden geldiğince 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürüyor. An be an iletişim halindeyiz" diye konuştu."
Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni