HENDEK BELEDİYESİNDEN SEMİNERLERE DAVET

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından yürütülmekte olan “Çocuk Koruma Programı ve Çocuk Atletizmi Eğitmen Eğitimi Seminerleri” projesi Hendek Belediyesinin de destekleriyle 8 - 9 Eylül tarihleri arasında Eğitim Semineri olarak Zoom üzerinden, 10 Eylül 2022 tarihinde ise yüz yüze eğitim olarak Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılacağı duyuruldu.

8 – 10 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA

İlçe genelinde başarılı sporcuların sayısını ve altyapı eğitimlerinin sayısını arttırmak adına Türkiye Atletizm Federasyonu ile Hendek Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü iş birliğinde “Çocuk Koruma Eğitimi ve Çocuk Atletizmi Eğitmen Eğitimi Seminerleri” verilecek.  8 - 9 Eylül tarihleri arasında Eğitim Semineri olarak Zoom üzerinden, 10 Eylül 2022 tarihinde ise yüz yüze eğitim olarak Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılacak. Bu eğitimlerden sonra Hendek’te atletizm branşında da altyapı çalışmalarının başlanacağı ifade edildi.

KATILIMCILARA SERTİFİKA VERİLECEK

Seminere katılan kursiyerlere Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından “ Çocuk Koruma ve Çocuk Atletizmi Sertifikası” verilecek. Seminere katılacakların kayıtlarını Türkiye Atletizm Federasyonunun internet sitesinde adresi adresinde yer alan kayıt formunu elektronik ortamda verilen süre içerisinde doldurulması gerekmekte.