‘Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesine uzun süre hizmette bulunup emekliye ayrılan çalışanlar ve aileleriyle Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Başkan Babaoğlu emekli olan çalışanlara şimdiye kadar yapmış oldukları kıymetli işleri takdir etmek adına plaket takdim ederek hizmetleri adına teşekkür etti.

Hendek Belediyesinden Emekli Olan Personellerle İftarda Buluştu

HENDEK GENÇLİK MERKEZİNDE

Hendek Belediyesi, emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ile ilgili yasal düzenleme kapsamında ve hizmet süresini tamamlayarak emekliliğe hak kazanan çalışanlar için Hendek Gençlik Merkezi (HGM)’de iftar programı düzenledi. Programa Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim müdürleri ile emekli çalışanlar ve aileleri katıldı. Başkan Babaoğlu emekliye ayrılan çalışanlar ve aileleriyle yakından ilgilenip masaları dolaşarak her birine tek tek hoşgeldiniz dedi. 

Hendek Belediyesinden Emekli Olan Personellerle İftarda Buluştu

BAŞKAN BABAOĞLU: EMEĞİNİZ ÇOK

İftar yemeğinin ardından konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Emekliye ayrılmak, her çalışan için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Emekliye ayrılmalarının, bir dönemin sonu ile beraber yeni bir başlangıcı simgelediğini biliyoruz. Bu akşam bizleri kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hendek Belediyesi şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin yuvasıdır. Bu şehirde, bu kurumda çok emeğiniz var. Emekliliğiniz hayırlı uğurlu olsun. Sizlere ilçemize sunduğunuz hizmetler adına çok teşekkür ediyor, emeklilik hayatınızda eşinizle, çocuklarınızla ve sevdiklerinizle birlikte sağlık dolu bir yaşam temenni ediyorum” dedi. 

Hendek Belediyesinden Emekli Olan Personellerle İftarda Buluştu

Başkan Babaoğlu, yaptığını konuşmanın ardından emekli olan personelleri tek tek tebrik ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.’

PROGRAMDA ÇEKİLEN TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler