Hendek de meydana gelen kayıp eşya, taksirli yaralama, trafik güvenliğini tehlikeye sokma olaylarının meydana geldiği ilçemiz Hendek Asayiş olaylarını sizler için derledik…

Hendek de yaşanan iş ve trafik kazası asayiş olayları Hendek de yaşanan iş ve trafik kazası asayiş olayları

İŞ KAZASI (3 OLAY)

Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, 15 Eylül 2021 Çarşamba günü değişik saatlerde farklı işyerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmışlardır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

KAYIP EŞYA

14.09.2021 günü Müşteki M.Ö.(E.1995) isimli şahıs Mahmutbey Mah. *** Sokak üzerinde cep telefonunu kaybettiğini, cep telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

TAKSİRLE YARALAMA

14.09.2021 günü Yeni Mah. Servetiye Caddesi üzerinde bulunan kavşakta R.Ç.(K.1982) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ADE ** plaka sayılı araç ile B.E.(E.1998) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 KSB ** plaka sayılı motosikletin karıştığı kaza olayı ile ilgili gerekli tahkikata başlanmıştır.

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA

(Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Trafik Kazası, Tehlikeli Araç Kullanmak)

15.09.2021 günü saat 01:18 sıralarında Hendek İlçesi Kargalıhanbaba mevkiinde görevlilerimizce durdurulan 54 ZD *** plakalı aracın sürücüsü Y.A. isimli şahsın 1.64 promil alkollü olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.