İlçemiz Hendek de yaşanan asayiş olaylarını sizler için derledik.

Hendek Jandarma Komutanlığı ve Hendek Polis Korokoluna kayda geçen asayiş olaylarında bu hafta ; iş kazaları , kayıp eşya olayları, taksirli yaralama olayları yanı sıra kayıp şahıs olayları yaşandı.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek  - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 26 Mayıs 2021 Çarşamba günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

İŞ KAZASI ( 2 OLAY )

Hendek - Kargalıhanbaba Mahallesinde, 27 Mayıs 2021 Perşembe günü değişik saatlerde, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanmıştır.

KAYIP EŞYA

26.05.2021 günü müracaatta bulunan N.Ç.(E.1965) isimli şahıs, Ticaret Dijital kartını kaybettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

TAKSİRLE YARALAMA

Hendek de yaşanan kayıp eşya ve trafik kazası olayları… Hendek de yaşanan kayıp eşya ve trafik kazası olayları…

25.05.2021 günü saat 16:30 sıralarında Hendek İlçesi Yeni Mahalle **** Sokak üzerinde F.S.(E.1953) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 81 DN *** plakalı motosiklet ile seyir halindeyken direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmıştır. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.    

KAYIP ŞAHIS

26.05.2021 günü müracaatta bulunan B.D.(K.1981) isimli şahıs, oğlu S.D.(E.2003)'nin evden ayrıldığını ve dönmediğini, oğlunun hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.