Hendek Başpınar Mahallesinden 

Başpınar Mahallesinden olup Yeni mahallede ikamet eden merhum İsmail Köprücü’nün eşi, Metin, Behçet, Faruk Köprücünün annesi, Atıl, Aytek, Onur, Anıl, Tuğberk Köprücü’nün babaannesi Emine Köprücü vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 12.30 da Yenimahalle’deki hanesinden alınarak merkez büyük camiye getirilerek kılınacak öğlen Namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres: Yenimahalle Sultan Abdülhamit han caddesi özel ıhlamur evleri A-101 market üstü 

Hendek Kalayık Mahallesinden

Kalayık Mahallesinden merhum Avrisipa Naim’in eşi, Avrisipa Nihat, Metin, Nurettin, Coşkun ve Savaş’ın annesi, Engin, Burak ve Mert’in babaannesi, Avassapha Münir’e Çelikçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kalayık Mahallesi caminde kılınacak ikindi namazına müteakip kalayık Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Kahraman Mahallesinden

Kahraman Mahallesinden Emine Gevher, Ayşe Oturak, Hatice Çaçur, Hamide Yılmaz, Fatma Tok ve Metin Keleş’in annesi, Mehmet ve Arif Keleş’in yengesi, Bilal Keleş’in eşi, Saniye Keleş vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kahraman Mahallesi Caminde kılınacak ikindi namazına müteakip Kahraman Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres : Düz mahalle merkez cami yani

Hendek Başpınar Mahallesinden  , Kalayık Mahallesinden  , Kahraman Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.

Editör: Hendek Haber