Hendek Yeşilvadi Mahallesinden

Yeşilvadi Mahallesinden Merhum Mehmet Filiz’in kızı, Derviş, Hüseyin ve Mithat Filiz’in ablası, Faruk Yurdakul ve Kemal Aydın’ın kayınvalidesi, Kerim, Ayfer ve Ayşegül Güz’ün annesi, Zeynep Güz vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Yeşilvadi Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Yeşilvadi Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres. : Kerim Güz , Yeşilvadi Mahallesi tütündere yukarı sok

Hendek Puna Ortaköy Mahallesinden

Puna Ortaköy Mahallesinden Merhum Ziyafettin Kocagenç ’in oğlu, İbrahim ve Beraat Kocagenç ‘inBabası, Abdürrahim Kocagenç vefat etmiştir. Cenazesi Bugün k Puna Ortaköy Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Punaortaköy , Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Köprübaşı mahallesinden

Köprübaşı mahallesinden Merhum Oflu Mustafa Saraç’ın oğlu, Cavit ve Cevdet Saraç’ın abisi, Merhum Mehmet Tornacı ’nın damadı, Münir Turan ve Sezai Orgun’un kayınpederi, İsmail ve Mehmet Saraç’ın babası, Ahmet, Zeki Turan, Fatih ve Emirhan Saraç’ın dedesi,  İlçemiz esnaflarından Keresteci Zeki Saraç Vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Cami’de kılınacak Öğle Namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Adres : Köprübaşı Mahallesi Eski Düzce Caddesi Saraç Atölye yanı

HEndek Köprübaşı mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.