Hendek Kazimiye Mahallesinde

Aslen Dededüzü Köyünden olup Kazimiye Mahallesinde ikamet eden merhum Hafız Molla Ahmet’in kızı, merhum Hasan Akbulut’un eşi, Hafız Muhammet, Ahmet, Güher, Bahri ve Bahtiyar Akbulut’un annesi, Saffet Devrin ve Osman Yıldız’ın kayınvalidesi, Saniye Akbulut vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesi camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kazimiye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Hamitli Mahallesinden

Hamitli Mahallesinden Emrullah Yaz’ın torunu, Metin Yaz’ın oğlu, Ali Yaz vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Hamitli Mahallesi camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Hamitli Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Çiftlik Mahallesinden

Aslen Çiftlik Mahallesinden olup Yeni Mahallede İkamet eden merhum (Ebastalı) Mahmut Uçar’ın oğlu, Durmuş, Fikret, Mustafa ve merhum Hasan Uçarın kardeşi, gümrükçü Mehmet Uçar, Muhammet ve Mehmet Uçarın amcasının oğlu, Hüseyin Uçarın babası, Kadir Özcan’ın kayınpederi Sami ve Sabri Erboğa’nın eniştesi, Fahrettin Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Çiftlik Mahallesinden ikamet Eden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.