Hendek Mahmutbey mahallesinden

Mahmutbey mahallesinden merhum Yaşar Baycan’ın oğlu, Mehmet Şafak’ın damadı, Cavit, Kazım Baycan, Hüseyin ve Zeki Şeker’in yeğeni, Çetin Tuncat ve Fatih Bayındır’ın kayınbiraderi, Ahmet Şafak’ın eniştesi, Beyza, Bilge, Ebrar ve Emir Baycan’ın babası, Tahir Baycan vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Yeni Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Fatih Bayındır , Kazım Baycan Adres: Mahmutbey Mahallesi Ali Elmas Cami yanı ( H G M köprüsünü geçince solda)

Hendek Kahraman Mahallesinden

Kahraman Mahallesinden merhum Bilal Korkmaz’ın eşi, Mehmet Korkmaz’ın annesi, Ahmet, Fevzi, Vecdi Çaçur, Şenol, Birol ve Hasan Korkmaz’ın yengesi, Aydın ve Aydemir Bahar’ın ananesi, Elmas Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kahraman Mahallesi Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Aydın Bahar  , Kahraman Mahallesi merkezi

Hendek Kahraman Mahallesinden

Kahraman Mahallesinden Salih ve Hikmet Abukan’ın abisi, İsmet, Mehmet, Vecdi, Seyfi ve Levent Abukan’ın babası, Tekelden emekli Hacı Cemal Abukan vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Kahraman Mahallesi Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Ümit Abukan , Kahraman Mahallesi

Hendek Mahmutbey mahallesinden , Kahraman Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.