Hendek Köprübaşı Mahallesinden

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Uncu Recep’in kızı, Emekli Öğretmen Merhum Zeki Tuna’nın kız kardeşi, Merhum Kazım Bural’ın eşi, Coşkun, Murat, Muhammet, Ali ve Emine Bural’ın annesi, Nafiye Münevver Bural vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres : Köprübaşı Mahallesi 3537 sok Yusuf Ziya Cami yanı

Hendek Dereboğazı Mahallesinden

Dereboğazı Mahallesinden Tekelden Emekli Merhum Bahriye Koca’nın eşi, Merhum Osman Yiğit ve İsmail Kavak’ın kayınpederi, Yaşar Yiğit ve Kevser Kavak’ın Babası, Kemal Yiğit, Sinem Yiğit, Şüheda, Tuğba ve İkra Kavak’ın dedesi, Merhum Selahattin ve Sedat Karagöz’ün dayısı, Merhum Salih Kılıç’ın eniştesi, Tekelden Emekli Ahmet Koca vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.
 
Adres: Dereboğazı Mahallesi 1041 sok Salman Camii yanı

Hendek Köprübaşı Mahallesinden , Dereboğazı Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.