Hendek Hicriye Mahallesinden

Hicriye Mahallesi’nden Merhum Hacı Şevket Bağdatlı’nın torunu, Vehbi Kılınç Bağdatlı’nın kızı, Merhum Cevdet, Merhum Nevzat ve Merhum Emekli Öğretmen Hacı Servet Bağdatlı’nın yeğeni, Reyhan, Zeycan ve Merhum Fatih Bağdatlı’nın kardeşi, Zekiye Bağdatlı Gümüşeli vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Adapazarı Merkez Orhan Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz Hicriye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.Cenazeye katılacaklar için ilçemiz yeni cami önünden Saat 14.00 de otobüs kalkacaktır.

Hendek Harmantepe Mahallesinden 

Aslen Harmantepe Mahallesi’nden olup Sarıdede Mahallesi’nde ikamet eden, Yaşar Tektaş’ın eşi, Merhum Aydın Tektaş’ın annesi, Cemal ve Veysel Tektaş’ın yengesi, Hasan ve Hüseyin Çetinkala’nın ablası, Rahmi, Nedim, Samet, Özcan ve İlker Kaya’nın anneannesi, Senem Tektaş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Camii’de kılınacak Öğle namazına müteakip Harmantepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres : Sarıdede Mahallesi 3037. Sokak Mezbahene Köprüsü karşısı yanyol

Hendek Hicriye Mahallesinde ,  Harmantepe Mahallesi vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.