Hendek Turanlar Mahallesinde

Aslen Karasu Kurudere Mahallesinden olup Turanlar Mahallesinde İkamet eden Merhum Emin Baygın’ın kızı, Hüseyin, İdris, Osman, Abdullah ve Musa Yan’ın annesi, Yaşar, Samet, Oğuzhan, Enes ve Talha Yan’ın babaannesi, Recep Ersöz’ün anneannesi, Hava Baygın vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Saat 14.00 ‘de Turanlar Mahallesindeki hanesinden alınarak Karasu Kurudere Mahallesi Kocataş Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Kurudere Aile kabristanlığına defnedilecektir 

Adres. : Turanlar Mahallesi İlk girişteki Cami’nin sağı

Hendek Beylice Mahallesinden

Beylice Mahallesinden Ayüzba Erkan İçtürk ve Azüpha Dilek Yıldırım’ın babası, Merhume Nurdan İçtürk ’ün eşi, Merhum Ayüzba İhsan İçtürk ve Gülser Yıldırım’ın abisi, Ayüzba Okan İçtürk ve Özüpha Banu Özcan’ın amcası, Erdoğan İçtürk vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Beylice Mahallesinde kılınacak Öğle namazına müteakip Beylice  Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres : Beylice Nüfren Abrak Mahallesi

Hendek Mahmutbey Mahallesinden

Mahmutbey Mahallesinden merhum Hacı Mustafa Odacı’nın oğlu, Ahmet, Merhum Mehmet ve Cevdet Olgun’un yeğeni, Mehmet Odacı’nın kardeşi, Fatih ve Alperen Odacı’nın amcası, Fahri ve merhum Eyüp Atabek’in eniştesi, İlkay Ayral’ın kayınpederi, Mustafa Odacı’nın babası, Cemal Odacı vefat etmiştir.Cenazesi bugün Saat 12.00’de Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek kılınacak öğle Namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres : Hendek Yeni Mahalle konut kent sitesi

Hendek Beylice Mahallesinden , Mahmutbey Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.