Hendek Bıçkıatik Mahallesinden 

Bıçkıatik Mahallesinden Şaban Defne’nin eşi, Salih ve Mehmet Emin Defne’nin annesi, Recep Şeker’in ablası, Mihriye Defne vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Bıçkıatik Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Bıçkıatik Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Yukarı Çalıca Yeni Mahalleden

Yukarı Çalıca Yeni Mahalleden Kazım Küçük ’ün hanımı, Gaffur, Ahmet, Mehmet ve Beytullah Küçük’ün annesi, Havva Küçük vefat etmiştir.
Cenazesi bugün Kargalıhanbaba caminde Kılınacak öğle Namazına müteakip Yukarı Çalıca aşağı Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Nişancılar tavuk çiftliğinin yanı 

Hendek Akpınar Mahallesinden

Merhum Süleyman Boya’nın oğlu, merhum Rafet Boya’nın hanımı, merhum Mehmet Boya’nın kızı, Hasan ve Ahmet Boya’nın ablası, İdris, İbrahim, Ahmet, Muhammet, Harun ve Süleyman Boya’nın annesi,  Esma Boya vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Yayla Mahallesi Caminde kılınacak öğle Namazına müteakip Yeni Yayla Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Dr. Erol Coşkun cad. no:22 / As piliç yanı

Hendek Yukarı Çalıca Yeni Mahalleden, Akpınar Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.