Hendek Süleymaniye Mahallesi

Süleymaniye Mahallesinden merhum Ali Sefa’nın oğlu, Hüsnü Sefa’nın kardeşi, Metin Sefa’nın yeğeni, Hüseyin Sefa vefat etmiştir. Cenazesi bugün Süleymaniye Mahallesi caminde kılınacak Cuma namazına müteakip Süleymaniye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. Süleymaniye Mahallesi  Caminin üstündeki Mahalle

Hendek Kemaliye Mahallesinden

Kemaliye Mahallesinden merhum Kemal Özger’in eşi, merhum Cemal, Hakkı ve ilçemiz esnaflarından Saatçi Osman Özger’in annesi, Kemal, Kerem, Mehmet Ali, Büşra ve Özge Özger’in babaannesi, Havva Özger vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Caminde kılınacak Cuma namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres : Kemaliye Mahallesi Belediye Gül kooperatif yanı 

Hendek Kargalı Yeniköy Mahallesinden

Kargalı Yeniköy Mahallesinden Merhum Ahmet İnan’ın oğlu, Merhum Hüseyin ve İsmail İnan’ın kardeşi, Merhum Orhan ve Burhan İnan’ın amcası, Yaşar ve Dursun İnan’ın eniştesi, Ali Eryiğit’in dayısı, Resul ve Aydın İnan’ın babası, Mehmet İnan vefat etmiştir. 

Cenazesi Bugün Kargalı Yeniköy Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Kargalı Yeniköy Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres: Kargalı Yeniköy Mahallesi , Mezarlık yanı

Hendek Mahmutbey Mahallesindeki

Merhum Kamil Yaman’ın eşi, Nuri Şafak ablası, Fehmi Yaman’ın yengesi, Seyfi Yaman, Zerrin Bekmez, Nesrin Olgun ve Hülya Çamur ’un annesi, Merhum Ahmet Bekmez, Şaban Olgun ve Necdet Çamur ‘un kayınvalidesi, Emine Yaman vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres: Mahmutbey Mahallesi 1074 sok  , Ziraat odası geçince Dörtyol ağzı sağı

Hendek Kemaliye Mahallesinden ,   Kargalı Yeniköy Mahallesinden , Mahmutbey Mahallesindeki , vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.