Hendek Sarıdede Mahallesinden

Sarıdede Mahallesinden Ergün ve Osman Yolcu’nun abisi, Eymen ve Hami Yolcu’nun babası, Merhum Enes Güney, Yasin Altın ve Mahmut Güler’in kayınpederi, Şaban, Yusuf ve Eyüp Köroğlu’nun eniştesi, Erol Yolcu vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Yeni camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Sarıdede Mahallesi Demir kapı mevki  Saklı Kent vilları solu, Çocuk Parkının yanı

Hendek Soğuksu Mahallesinden

Soğuksu Mahallesinden Merhum Oflu Mahmut’un oğlu, Necmettin Sevencan’ın abisi, Âdem Sevencan vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Hacıkışla Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Hacıkışla Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Hacıkışla Cami mevki

Hendek Güney Mahallesinden

Güney Mahallesinden Hikmet, Harun, Merhum Musa, Mustafa ve Davut Tok’un annesi, Sait Köroğlu, İhsan Polcumcu, Osman Tektaş ve Cemil İhtiyar’ın kayınvalidesi, Gülüzar Tok vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Güney Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip Güney Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.
Adres: Güney Mahallesi

Hendek Sarıdede Mahallesinden , Soğuksu Mahallesinden , Güney Mahallesinden  vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.