Hendek Başpınar Mahallesinden

Aslen Başpınar Mahallesinden olup, Yeni Mahallede ikamet eden Merhum Muhsin Kutsal’ın gelini, Merhum Ali Kutsal’ın eşi, Milli Eğitim Personeli Osman Kutsal’ın annesi, Yusuf, Fikri, İsmail, İbrahim, Merhum Avni, Azmi, Sakin, Bülent, Nuri, Murat , Muhsin, Rahmi, Hikmet Kutsal ve Hamdi Adanır’ın yengesi, Eren Kutsal’ın babaannesi, Emekli Öğretmen Celal Yavuz dünürü, Mürvet Kutsal vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Mahalledeki hanesinden alınarak Büyük Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres: Yeni mahalle , İtfaiye yanı ,Nar City sitesi

Hendek Sümbüllü Mahallesinden

Sümbüllü Mahallesinden Merhum Ahmet Bıyıklı’nın oğlu, Raif, Mustafa, Erol ve Ömer Bıyıklı’nın kardeşi, İlçemiz esnaflarından Engin, Ergün Güllü ve Ayhan Kurum’un dayısı, Küçük Bıyıklı vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Sümbüllü Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Sümbüllü Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Adres : Sümbüllü Mahallesi Camisinin 300 mt ilerisi Akıncılar mevki  

Hendek Sümbüllü Mahallesinden vefat eden  kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.