KAP Kamu Aydınlatma platformu tarafından yapılan açıklamada ; Balatacılar “Balatacılık A.Ş. ve bağlı ortaklığımız Berka Balata A.Ş. olarak;   Şirketimizin sahip olduğu "ERKA, BEŞYILDIZ ve SAFETEX" ve yeni üreteceği diğer markaları altında üretim ve ticareti yapılan ağır ticari vasıta disk fren balatalarının  yurtiçi ve yurtdışında satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere Türkiye  genelinde faaliyet gösteren ve yurt dışına ihracat bağlantıları bulunan Oto Semih Motorlu Araçlar Servis Hizmetleri San. Tic. A.Ş. şirketi ile distribütörlük görüşmelerine başlanmasına karar verilmiştir.    
  
37 yıllık  iş tecrübesiyle Sakarya merkezli olarak tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren  ve İstanbul-  Ankara otoyolu üzerinde Türkiye'nin en büyük ağır ticari vasıta fren mekanik servislerinden birine sahip olan Oto Semih Motorlu Araçlar Servis  Hizmetleri San. Tic. A.Ş., tır - dorse - kamyon vb. ağır tonajlı araçların fren  bakımlarını TÜVTÜRK standartlarında yapmakla beraber Türkiye'nin 81 iline ve yurtdışında 8 ülkeye başta balata olmak üzere otomotiv sektöründeki bir çok  yedek parça ürününün perakende ve toptan satışını da gerçekleştirmektedir.

Süreçle ile ilgili gelişmeler ivedilikle KAP'ta duyurularak pay sahiplerimizin bilgisine sunulacaktır.” denildi.

Balatacılar'ın distribütörü Oto Semih oldu

Oto Semih Motorlu Araçlar Servis Hizmetleri San. Tic. A.Ş. şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Semih BAHMİHCILAR’a sürdürmekte olduğu anlaşılmadan dolayı kutlar başarılarının devamını dileriz. 

Editör: Hendek Haber