Sakarya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği doğa yürüyüşlerinde doğaseverlerin rotası Eskiyayla / Akçay Barajı / Melekşeoruç Parkuru oldu. Doğanın temiz havasını soluyan doğa tutkunları Pamukova’nın eşsiz manzarasını da seyir ettiler. Doğa yürüyüşleri 4 Haziran Akyazı Yörükyeri Parkuru İle devam edecek.

200 doğa severin katıldığı yürüyüşte 18 kilometrelik parkur geçildi. Doğa tutkunları yürüyüş boyunca doğanın temiz havasını solarken Pamukova’nın eşsiz manzarasını da seyrettiler.

Sakarya’da doğa tutkunları hafta sonu yürüdü

Üçüncü parkur 4 Haziran’da

Büyükşehir Belediyesinin doğa yürüyüşlerinde ki uzman ekibi eşliğinde güvenli bir şekilde doğa yürüyüşünü gerçekleştiren doğaseverler bu güzel Pazar gününü fotoğraf çekilerek ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler. 

Sakarya’da doğa tutkunları hafta sonu yürüdü

Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden vatandaşlar; “Hayatın gürültüsünden, karmaşasından uzaklaşıp Sakarya’nın doğası ile buluştuk. Bu imkânı bize sunduğu için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanırlar. 

Sakarya’da doğa tutkunları hafta sonu yürüdü

Gençlik Hizmetleri ve Spor Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Doğa Yürüyüşlerinde üçüncü etabın 4 Haziran Pazar günü Akyazı Yörükyeri Parkuru İle devam edecek. Doğaseverler hafta içerisinde kurumsal internet sayfası web adresi üzerinden yürüyüşlere kayıt yaptırabilirler” ifadeleri kullanıldı.

Editör: Hendek Haber