Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla gerçekleşen, 'Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma' programı  Hendek Uludere Sosyal Tesislerinde Yapıldı. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül

"Ülkemiz çok ciddi süreçlerden geçiyor. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Bu bilinçte tek yumruk olacağız. Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda MHP kadroları her zaman olduğu gibi sahadadır. Bugün güzel bir toplantı yaptık. MHP Hendek İlçe Teşkilatımız ve Belediyemizle birlikte STK’lar, muhtarlar ve vatandaşlarımızla buluştuk. Çalışmalara aralıksız devam edeceğiz. 2023 seçimleri memleketimiz adına büyük önem arz ediyor” derken, “ Belediyemizin çalışmalarını da yeniden dinleme, son aşamaları değerlendirme fırsatı bulduk. Cumhur İttifakı belediyelerimizin çalışmalarını takip ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini çözüm adına hızlıca değerlendiriyorlar. Marka bir şehir yaratma adına Başkanımız Turgut Babaoğlu’nun çalışmalarını da değerli buluyoruz. Üzerimize düşen ne olursa şehrimize adına yapıyoruz. Başarılar diliyorum” dedi.

Muhtarların sorularını yanıtlayan Vekil Bülbül Ardından Selamlama Konuşmasıyla Kürsüden indi. Hendek Belediyesini de ziyaret eden heyete , günün anlam ve önemine binaen hediye takdim edildi.