Hendek Aksu Mahallesinden

Aslen Aksu Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden, Hacı Dursun İlerilemiş’in oğlu, Musa,  Mahmut, ve Mustafa İlerilemiş’in kardeşi, Hasan ve Ümit İlerilemiş’in babası, Hayrettin, Ahmet,  Ekrem, Yılmaz, Fatih ve Ali İlerilemiş’in amcası, Şenol, Fatih, Hüseyin, Ali, Musa ve Ayhan Çakar’ın 
Eniştesi, Bilal ve Kadir İlerilemiş’in dedesi, Muhammet İlerilemiş vefat etmiştir.  Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Adres : Yeni Mahalle Beşteler Cad. Beldem Market aşası Aras Kargo Karşısı

Hendek Turanlar Mahallesinden

Turanlar Mahallesinden Merhum Recep, Sabahattin ve Merhum İsmail, Çıbık’ın kardeşi, Sedat ve Merhum Vedat, Çıbık’ın babası, Feyyaz ve Gökhan Çıbık’ın dedesi, Zeki Çıbık vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Yeni Aile kabristanlığına defnedilecektir. 
Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz 

Adres : Turanlar Mahallesi

Hendek  Aksu Mahallesinde , Turanlar Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.