“SELMAN DEDE HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu sene 20’ncisi yapılacak olan Selman Dedeyi anma, Yağlı Güreşleri ve Sünnet Şenlikleri Nin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

EKİPLER SAHADA

Hendek Belediyesi tarafından bu yıl 20 ncisi düzenlenecek olan Selman Dedeyi anma, Yağlı Güreşleri ve Sünnet Şenlikleri için ekiplerin hummalı çalışmaları sürüyor. Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ve Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından güreş sahasındaki çimlerin bakımı yapılıyor. Alana ulaşım sağlanan ana yollardaki yabani otlar ile tehlike arz eden ağaç dalları budanarak temizliği gerçekleştiriliyor. Fen İşleri ekipleri tarafından ise güreş sahasının etrafında bulunan oturaklar ile sahayı çevreleyen panolar teker teker yenileniyor. 

Hendek’te Düzenlenecek Etkinlikler için hazırlıklara başlandı

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Şenliklerde vatandaşların konforlu bir şekilde güreşleri izleyebilmeleri adına yapılan düzenlemeler dışında lavabolar, sporcu duşları ve soyunma kabinleri de tek tek elden geçirilerek genel bakımları yapılıyor. Hendek Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada çalışmaların kısa sürede tamamlanıp alanın etkinliğe hazır hale getirileceği ifade edildi.”

Hendek’te Düzenlenecek Etkinlikler için hazırlıklara başlandı

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler 
 

Editör: Hendek Haber