Hendek Yeni Mahalle Bölgesinin  2007, 2008 ve 2036. nolu caddelerinde asfaltlama çalışması yapıldığını belediye şöyle duyurdu. 

“YENİMAHALLE YOLLARINDA ESTETİK DEĞİŞİM

Hendek Belediyesi ekipleri, Yenimahalle'de bulunan 2007, 2008 ve 2036. caddelerde kapsamlı bir asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yapılan açıklamaya göre, bu çalışmaların 2028. sokağa kadar uzanacağı belirtildi. Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Hendek Yeni Mahallenin bir bölümünde asfalt çalışması yapıldığı duyuruldu

MODERN VE KONFORLU

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Yenimahalle'de gerçekleştirilen asfalt çalışmalarının ilçenin ulaşım altyapısını güçlendireceğini ve vatandaşların daha konforlu bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacağını vurguladı. Aynı zamanda, 2007, 2008 ve 2036. sokakların modern bir görünüme kavuşturulmasıyla birlikte, bölgenin trafik akışının da daha düzenli hale getirileceğini ifade etti.

BABAOĞLU: ULAŞIM ALT YAPISI GÜÇLENECEK

Başkan Babaoğlu, "Yapılan asfalt çalışmalarıyla birlikte Yenimahalle sakinleri, daha kaliteli bir yaşam standartına kavuşacaklar. 2028. Sokağa kadar devam edecek olan bu çalışmalar, ilçemizin ulaşım altyapısını güçlendirecek ve vatandaşlarımızın günlük yaşantılarını kolaylaştıracak" dedi.

Hendek Yeni Mahallenin bir bölümünde asfalt çalışması yapıldığı duyuruldu

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Hendek Belediye Başkanı, incelemeler sırasında ekiplere teşekkür ederek, projenin başarıyla tamamlanmasının ilçenin gelişimine önemli katkı sağlayacağını vatandaşlardan gelen talepleri dikkate alarak, belediyenin hizmet kalitesini artırmak adına çalışmaların süreceğini ve bu tür alt ve üstyapı projelerinin devam edeceğini ifade etti. Yapılan bu çalışmalarla birlikte Hendek'in modern ve yaşanabilir bir kent olma yolunda önemli adımlar attığı vurgulandı.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler
 

Editör: Hendek Haber