HENDEK BELEDİYESİNDEN UYARI: SON GÜN 30 KASIM

Hendek Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergisi(ÇTV) 2.taksit ödemesinde son günün 30 Kasım 2023 olduğunu hatırlatarak mükellefleri ödeme konusunda uyardı.

SON ÖDEME 30 KASIM 2023

Hendek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “1319 sayılı Emlak Vergisi kanununa göre ve 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunu'nun mükerrer 44.maddesi gereği çevre temizlik vergisi 2.taksidi son ödeme günü 30 Kasım 2023 Perşembe gününe kadardır. 

Mükelleflerin mağdur olmamaları ve cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini 30 Kasım 2023 Perşembe gününe kadar ödemelerini gerçekleştirmeli, ayrıca mükelleflerimizin eksik veya yersiz ödeme yapmamaları adına beyan bilgilerini kontrol ettirmeleri gerekmektedir.

Hendek Belediyesi “Emlak ve çevre temizlik vergisi” ile ilgili duyuru yaptı

GELİRLER SERVİSİ

Ödemelerinizi belediyemiz Ticaret Merkezinde bulunan(Ek hizmet binası) ödemede tek nokta olan gelirler servisine 30 Kasım 2023 saat 17.00’a kadar yapabilirsiniz. Ayrıca vatandaşlarımız vergi ödemelerini belediyemiz resmi web sayfası olan www.hendek.bel.tr adresindeki e-belediye bölümünden sicil veya TC numarası girerek kredi kartı ile de ödeyebilirler" denildi.” 

Haber  : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler
 

Editör: Hendek Haber