Hendek Rasimpaşa Mahallesinden

Rasimpaşa Mahallesinden merhum Aydın’lı Safiye Yıldırım’ın eşi, emekli polis memuru Asım Baştor, Emekli polis memuru Metin Yıldırım, Ayşegül Yıldırım, Nezahat Kuru ve Nezaket Yalkın’ın babası, Mustafa Meriç’in kayınpederi, Remzi Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Rasimpaşa Eseler Küba Caminde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Adres. : Asım Baştor - Rasimpaşa mahallesi 6609 sokak No :28  Rehabilitasyon arkası

Hendek Aksu Mahallesinden
 
Aksu Mahallesinden Merhum Ali Rıza oğlu, Merhum Durmuş, Yavuz ve Mehmet Yavuz’un kardeşi, Fahri ve Adnan Deniz, İsmail ve Mustafa Gözyuman, Mehmet ve Ahmet Canevi, Hasan ve Recep Ağı’nın dayısı, Güngör ve Mustafa Yavuz’un amcası, Murat Gündüz’ün kayınpederi, Ali, Faruk, Fatih, Fazlı ve Serkan Yavuz’un babası,  (Onbaşı ) Muhammet Yavuz vefat etmiştir.
Cenazesi Bugün Aksu Yurt Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Aksu Mahallesi Üst Yurtluk Mezarlığına defnedilecektir.

Adres. : Ali Yavuz , Aksu Yurtluk Mahallesi

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden , Aksu Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.