Hendek  Köprübaşı Mahallesinden

Köprübaşı Mahallesinden Merhum Hasan Delibalta’nın kızı, Merhum Mobilyacı Mürsel Bezgi’nin eşi, Recep ve İbrahim Bezgi’nin annesi, Yusuf Alandilek, Bülent Aslankaya ve Mehmet Akın’ın Kayınvalidesi, Onur ve Arda Aslankaya’nın anneannesi, Buğra Bezgi’nin babaannesi, Hafize Bezgin vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Adres : Köprübaşı mahallesi Seç Market arkası, Çay Kenarındaki parkın yanı.

Hendek Kalayık Mahallesinden

Kalayık Mahallesinden merhum Hayrettin Anaşbanın eşi, Murat, Ali ve Ömer Anaşbanın annesi, Caca Yavuzun Ablası, Cacapha Pakize Uygun vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Caminde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Kalayık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Adres :  Mahmutbey Mah. Hantek lokantasını geçince ilk sağa dönünce ilk apartman

Hendek Puna Ortaköy’ünden

Puna Ortaköy’ünden, Merhum Mehmet Kocabıyık’ın eşi, Kamil Kocabıyık’ın annesi Canfiye Kocabıyık vefat etmiştir. Cenazesi bugün Puna Ortaköy Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Puna Ortaköy Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Puna Mahallesinden

Aslen Puna Mahallesinden olup, Akpınar Mahallesinde ikamet eden, Mehmet ve Zekiye Cinli’nin oğlu, İbrahim, Muzaffer ve Mücahit Cinli’nin Kardeşi, Cihan ve Cengiz Cinli’nin Babası, Cavit Cinli vefat etmiştir.Cenazesi bugün Akpınar Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Akpınar Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Adres  : Akpınar Mahallesi  Kadın Cezaevi arka caddesi.

Hendek Dikmen Mahallesinden

Dikmen Mahallesinden Merhum Ali Işıkveren’in kızı, Merhum Salim, Merhum Ali Paşa, Mustafa, Hüseyin, Bahattin ve İsmet Işıkveren’in Kardeşi, Gazeteci Kadir Kazın’ın baldızı, Gazeteci Gürkan Özer’in yengesi, Mustafa Özer’in eşi, Ömer, Özcan, Özkan ve Uğur Özer’in annesi, Emine ( Ayşe ) Özer vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Dikmen Mahallesi Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Köprübaşı Mahallesinden ,  Kalayık Mahallesinden ,  Puna Ortaköy’ünden , Puna Mahallesinden  , Dikmen Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.