Sektörünün öncü şirketi Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), kesintisiz sürdürdüğü altyapı yatırımlarına bir yenisini ilave etti. Yenilenen kurumsal yüzü ile hizmet vermeye başlayan SEDAŞ Gölcük Operasyon Merkezi, yeni deprem yönetmeliği kriterleri gözetilerek yapımı tamamlanan binasında, müşterileri için ferah ve teknolojik konseptiyle daha rahat bir ortam oluşturmaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.

SEDAŞ, Modernize Edilen Operasyon Merkezi hizmete açıldıSEDAŞ, Modernize Edilen Operasyon Merkezi hizmete açıldı

SEDAŞ Üst Yönetim Ekibinin katılımı ile açılışı yapılan binanın, çalışanlara daha konforlu ve işlevsel bir çalışma ortamı sağlamasının yanı sıra, müşterilere sunulan hizmet kalitesini de artırdığını belirten SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, “Yeni binamız kurumsal operasyonel ihtiyaçlar değerlendirilerek oluşturulan bir konsept tasarım olarak hayata geçirilmiştir. Binamız operasyonlarının daha hızlı ve etkin yürütülmesinde kritik olanaklar sunacak ve iç iletişimimizi güçlendirerek müşteri memnuniyeti hedeflerimizde önemli bir ivme yakalamanı sağlayacaktır” dedi.

SEDAŞ, Modernize Edilen Operasyon Merkezi hizmete açıldı-4

Gölcük lokasyonunda yapımı tamamlanan 663 m2 kapalı alana sahip, müşteriler için kreatif dinlenme alanlarının ve müşteri otoparkının yer aldığı yeni Operasyon Merkezinde 57 çalışan hizmet veriyor. 
SEDAŞ, Modernize Edilen Operasyon Merkezi hizmete açıldı

Editör: Hendek Haber