İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, İYİ Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır, Teşkilat Başkanı Gökhan Kaçar, Önceki dönem İl Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Hendek’te esnaf ile bir araya geldi.  

Başkan Akgün ile sohbet eden esnaf ağırlıklı olarak ekonomik anlamda yaşadıkları sorunlardan ve düşen alım gücü ile giderek zorlaşan hayat pahalılığından şikâyetçi oldu. Bir esnaf belirsizliğini koruyan ürün fiyatları sebebiyle sattıkları malı aynı şartlarda rafına koyamadığını ve enflasyon rakamlarının çok yüksek olduğu için çok zor durumda olduğunu dile getirdi.

‘’Bizler vatandaşımızın sıkıntısını görüyoruz’’

İYİ Parti İl Başkanı Fatih Akgün gerçekleştirilen ziyaret sonrası şu değerlendirmeleri yaptı: “Ülkemiz bu iktidar döneminde maalesef yangın yerine dönmüştü. Artık mutfaklarda tencere kaynamaz hale gelmiştir. İsraf ekonomisinin yarattığı kara delik her geçen gün büyümeye devam ediyor.  Ülkemizin her yerinde olduğu gibi burada da vatandaşımız maalesef hayat pahalılığından ve her gün artan fiyatlardan şikâyetçi. Bizler vatandaşımızın sıkıntısını görüyoruz. Bu ülkenin refah seviyesini artıracak, vatandaşımızın rahat yaşayabileceği kaynaklar bu ülkede mevcuttur’’ diye ifade etti. 

İyi Partili Aday Adayı Hendek’te esnaf ile bir araya geldiler

‘’ Aydınlık güneşli güzel günler çok yakında’’

Akgün: ‘’Bu ülkenin kendi kendine yetebilme yeterliliği vardır. Bu gün iktidar bu kaynakları halkın değil bir kesimin hizmetine sunulmuştur. Bu iktidar sokaktaki vatandaşın halini görmüyor mu? Bu insanların feryadını duymuyor mu? İktidar acilen oyalama siyasetini bir kenara bırakmalı ve vatandaşın yaşadığı sorunları çözecek formüller üretmelidir. Biz İYİ Parti olarak iktidara geldiğimizde İnşallah bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz. Çok az kaldı. Biz çözeceğiz. Aydınlık güneşli güzel günler çok yakında” ifadelerini kullandı.
 

Haber : İyi Parti Sakarya İl Başkanlığı Basın Bülteni