“DEVLET BAHÇELİ FEN LİSESİ’NDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Hendek’te yapımı devam eden Sakarya'nın 5’nci Fen Lisesi olacak olan Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bodrum ve zemin kat işlemlerinin tamamlanmasının ardından 1.kat kolon imalatlarının sırasıyla devam ettiği açıklandı.

İnşaatı Süren Hendek Fen Lisesi İle İlgili son durum paylaşıldı…

BODRUM VE ZEMİN KAT TAMAM

31 Ekim tarihinde görkemli bir törenle Hendek’te temeli atılan Devlet Bahçeli Fen Lisesinde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Bodrum ve zemin kat çalışmaları tamamlanmasının ardından 1. kat kolon imalat işlemlerine başlandığı ve kısa sürede 1. kat betonun atılacağı ifade edildi.

BAŞKAN BABAOĞLU: ÇALIŞMALAR SORUNSUZ İLERLİYOR

Yapımı devam eden Devlet Bahçeli Fen Lisesi çalışmalarıyla ilgili konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Devlet Bahçeli Fen Lisemiz yükselmeye devam ediyor. Yüklenici firmamız ve ekiplerimiz ellerinden geldiğince 7/24 esasına göre projenin teslim tarihine yetişmesi adına çalışmalarını sürdürüyor. Bodrum ve zemin katlarımız tamam, 1. katımızın da kolon imalat işleri devam ediyor. Ekiplerimiz Ocak ayı sonu şubat ayı başı gibi 1. katın betonunu atacak ve sırasıyla diğer katlarımız gözükmeye başlayacak. Şuan için çalışmalarımız sorunsuz ilerliyor. Ekiplerimizle sürekli temas ve iletişim halindeyiz Nasipse Haziran ayı gibi kaba inşaat çalışmaları tamamlayıp yeni eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planlıyoruz” diye konuştu”

Haber : Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Basın Bülteni

Editör: Hendek Haber