Hendek Nuriye Mahallesinden

Aslen Nuriye Mahallesinden olup İzmit’te ikamet eden, Merhum Mustafa Kemal Çakmak ve Sabahat Çakmak’ın oğlu, Selda Çakmak'ın eşi, Burak Çakmak ve Buse Kaplan’ın babası, Emre Kaplan’ın kayınpederi, Cevdet Çakmak, Reyhan Dinçer ve Merhum İsmail Çakmak’ın kardeşi, İhsan Çakmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün İzmit’teki hanesinden alınarak Nuriye Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Nuriye Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hendek Dikmen Mahallesinden

Aslen Dikmen Mahallesinden olup Yeni Mahalle Abdurrahman  Gürses  Caddesi 2225. Sokakta ikamet eden, Merhum Çakuru Hüseyin Dikmen’in oğlu, Kadir ve Cemil Dikmen’in babası, Ömer Dikmen’in yeğeni, İsmet ve Hasan Dikmen’in amcasının oğlu, Mehmet  Dikmen vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30 da Yeni mahalle Abdurrahman Gürses Caddesi Sarılar Petrol karşısındaki hanesinden alınarak Dikmen Mahallesi Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Dikmen Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Adres : Yeni Mahalle Abdurrahman Gürses Caddesi Sarılar Petrol Karşısı Alkan Fındık Yanı

Hendek Nuriye Mahallesinde , Dikmen Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.