“VATAN İÇİN ŞEHADETE ŞERİFE BACI’ ADLI TİYATRO ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ

Ticaret Merkezi Konferans Salonunda tiyatro severlerle buluşan ‘VATAN İÇİN ŞEHADETE ŞERİFE BACI’ adlı tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü. 

Hendek’te Tiyatro gösteri etkinliği gerçekleşti.

ALKIŞLAR EKSİK OLMADI

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Hendek Belediyesi organizasyonunda, tiyatro severlere yönelik ‘VATAN İÇİN ŞEHADETE ŞERİFE BACI’ adlı tiyatro gösterimi düzenlendi. 6 Mayıs Cumartesi günü Ticaret Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen tiyatro gösterisine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Salonu tıka basa dolduran tiyatro severler yer yer duygusal anlar yaşandı. Tiyatro gösterimin de tiyatro ekibinin sahne performansı izleyenlerden büyük beğeni alırken, oyun bitiminde oyuncular ayakta alkışladı.

Hendek’te Tiyatro gösteri etkinliği gerçekleşti.

BAŞKAN BABAOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Tiyatro severlerle birlikte tiyatro gösterisini büyük beğeniyle izleyen Başkan Babaoğlu oyunun sonunda oyuncuları tek tek tebrik ederek teşekkür etti. Başkan Babaoğlu, “ Hendek Belediyesi olarak Kültür ve Turizm Bakanlığımızın katkılarıyla güzel bir organizasyona imza attık. Böylesine anlamlı ve güzel bir etkinliğin Hendek Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilmesi bizim için çok kıymetli. Bundan sonraki süreçte de ilçemizde bu tarz etkinliklere desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Sergiledikleri güzel oyunculukla bizlere duygu ve gurur dolu anlar yaşatan tiyatro ekibinde ayrıca tebrik ediyorum. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler