‘HENDEK BELEDİYESİ TEYAKKUZDA

Hendek Belediyesi ekipleri ilçe yüksek kesimlerinde yağan kar yağışının ardından kar küreme çalışmalarına başladı .

Hendek’te günler öncesinden kurulan, ‘Kar ve buzla mücadele timi’ dün gece ilk mesaisini yaptı. İlçenin yüksek kesimlerinde başlayan etkili kar yağışının ardından harekete geçen Hendek Belediyesine bağlı ekipler, Aksu, Dikmen, Kurtuluş, Göksu ve Yeni Yayla mahallelerinde kar küreme çalışması yaparak yolları açtı. Hendek Belediyesi mağduriyet yaşanmaması için çalışmaların hızla devam edeceği açıklandı.

Hendek’in Yüksek Kesimlerine kar ile kaplandı…

YOLLAR AÇILIYOR 

Hendek’te günler öncesinden kurulan, ‘Kar ve buzla mücadele timi’ dün ilk mesaisini yaptı. İlçenin yüksek kesimlerinde başlayan etkili kar yağışının ardından harekete geçen Hendek Belediyesine bağlı ekipler, vatandaşların mağdur olmaması için kar küreme çalışması yaparak kapanan yolları açıyor. Çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı kar ve buzla mücadele timi Aksu, Dikmen, Kurtuluş, Göksu     ve Yeni Yayla Mahallerinde kar küreme ve yol açma çalışması yaptı. Yol açma çalışmaları sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Hendek’in Yüksek Kesimlerine kar ile kaplandı…

BABAOĞLU: EKİPLERİMİZ GÖREVE HAZIR 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ekiplerin görevi başında, teyakkuz halinde olduklarını ifade etti. Babaoğlu, “ Gelen tüm uyarılar dikkate alınarak, takip edilmektedir. Karla mücadele ekiplerimiz ilçe genelinde göreve hazır durumda. İlçemizin yüksek kesimlerinde yağar kar yağışının ardından çalışmalar ve mücadelemiz hız kesmeden devam edecek” dedi . 

MAĞDURİYET YAŞANMASIN

Kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde yaşanabilecek mağduriyetlere hızlı çözüm bulunması adına 444 54 03 numaralı Hendek Belediyesi İletişim Merkezine ya da 0 555 888 54 03 numaralı WhatsApp ihbar hattına bilgi verilmesi istendi.’

Hendek’in Yüksek Kesimlerine kar ile kaplandı…

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
 

Editör: Hendek Haber