BAŞKAN KELEŞ, ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Hendek Ziraat Odası Başkanı Sorunları CHP'ye Anlattı

Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’i ziyaret ederek çiftçilerin yaşadığı sıkıntıları anlattı.

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’e ziyaretler sürüyor. Başkan Keleş’i, Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve yönetim kurulu üyeleri parti binasında ziyaret etti. Ziyarette çiftçilerin yaşadığı sıkıntılar ve sorunlar görüşüldü. Hendek Ziraat Odası Başkanı Duran, Başkan Keleş’e çiftçilerin zor durumda olduğunu belirterek yaşanan sıkıntıları anlattı. 

Hendek Ziraat Odası Başkanı Sorunları CHP'ye Anlattı

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ecevit Keleş, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak toplumun hemen her kesiminin başta çiftçilerimizin yaşadıkları sıkıntıları yakından biliyoruz. Artan akaryakıt fiyatları, girdi maliyetlerinden yükselişler nedeniyle çiftçi artık tarlasını ekemez hale geldi. Birçok çiftçimiz artık tarlasını ekmiyor. Bu durumda köylerin terk edilmesine neden oluyor. Çiftçilerimizin yaşadıkları bu sıkıntıları bizlerde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na iletiliyoruz. İnşallah çiftçilerimizin de yaşadığı sıkıntılara son verecek çalışmaları en kısa sürede içerisinde gerçekleştireceğiz.” dedi.