“TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİNE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Sakarya Türk Halk Müziği Kent Topluluğu tarafından Hendek Belediyesi Nikâh ve Toplantı Salonunda ücretsiz Türk Sanat Müziği konseri düzenledi. Konser yoğun ilgi görürken düzenlenen konsere müzikseverler adeta akın etti.

UNUTULMAZ GECE

Hendek Belediyesi’nin, kültürel ve sosyal faaliyetleri çerçevesinde Hendek Belediyesi ve Sakarya Türk Halk Müziği Kent Topluluğu iş birliğinde Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi. Düzenlenen konsere Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, MHP Hendek KAÇEP Komisyon Başkanı Zübeyde Gürbüz ve çok sayıda müziksever katıldı. Yoğun katılımın olduğu gecede Şef Doç. Dr. Serhan Demir’in şefliğinde sahne alan Sakarya Türk Halk Müziği Kent Topluluğu sanatçıları birbirinden güzel şarkılarını seslendirerek sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatırken, koro ve solistler tarafından okunan parçalar da seyircilerden büyük alkış aldı.

Hendek de Türk Sanat Müziği konseri düzenledi

ŞEF DEMİRDEN BAŞKAN BABAOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Bu tür etkinliklerin kentin sanat hayatı için çok anlamlı olduğunu belirten Şef Doç. Dr. Serhan Demir destek ve katkılarından dolayı Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür ederek, “ Başkanımızla tanışıklığımız çok eskilere dayanıyor bizi kırmazsa kendisinden bir türkü rica ediyoruz” diyerek Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nun sahneye davet etti.

Hendek de Türk Sanat Müziği konseri düzenledi

BAŞKAN BABAOĞLU’NUN SOLO PERFORMANSI BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Kendisini sahneye davet eden Şef Doç. Dr. Serhan Demir’i kırmayıp sahneye çıkarak çiçek takdiminde bulunan Başkan Babaoğlu, Şef Doç. Dr. Serhan Demir’e, saz üstatlarına, koroda bulunan sanatçılara ve salonu dolduran Hendekli Türk Sanat müziği sevenlere teşekkür ederek ‘Ela Gözlüm’ şarkısını seslendirdi. Başkan Babaoğlu solo performansıyla katılımcılardan büyük alkış aldı.”

Haber : Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler

Editör: Hendek Haber