SEDAŞ, toplumsal konularda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı “Tuvalimiz Trafolar” projesine, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmit’te devam etti.

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce ve Gebze bölgelerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), sosyal sorumluluk anlayışıyla sürdürülebilir hale getirdiği “Tuvalimiz Trafolar” projesine bu kez Cumhuriyet coşkusunu yansıttı. Geçtiğimiz yıl başlatılan proje ile birçok toplumsal mesajı elektrik trafoları aracılığıyla resmeden SEDAŞlılar, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İzmit şehir merkezindeki trafodan “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun” temalı mesajını paylaştı.

Cumhuriyet Bayramı Coşkusunu Elektrik trafosuna yansıttılar

Bu yıl 99’uncu yılını kutladığımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına, konusunda uzman ressamlarla iş birliği içerisinde SEDAŞ çalışanları da dahil oldu. Boyama fırçalarıyla birlikte bayram coşkusunu renklendiren SEDAŞlılar, Yürüyüş Yolu mevkiindeki beton köşk tipi trafoya Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün görselini resmetti.

Cumhuriyet Bayramı Coşkusunu Elektrik trafosuna yansıttılar

SEDAŞ Ailesi olarak Cumhuriyetin 100. Yılına 1 kala, “Tuvalimiz Trafolar” projesi ile bayramı kutluyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını paylaşan çalışanlar, “Cumhuriyetin kurucusu başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı, sevgi, rahmet ve minnetle anıyoruz.” dedi.

SEDAŞ KURUMSAL İLETİŞİM VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ