Hendek Şevketiye mahallesinden

Şevketiye mahallesinden merhum Rıfat oğlu, Merhum Osman, merhum Mehmet, Ahmet Yelken’in abisi, Merhum Hasan Fehmi, Yusuf Ziya, Zeki, Selami ve Müslüm Yelken’in babası, Burhan, Rıfat, Ömer, merhum Yalçın Yelken’in amcası, Hüseyin, Hikmet, Enes Yelken’in dedesi, Ali Faik Yelken vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Şevketiye Caminde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Şevketiye Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hendek Çağlayan Mahallesinden

Çağlayan Mahallesinden merhum Zekeriya Özerik’in kızı, merhum İsmail, Rıfat ve Sami Özerik’in kardeşi, Akpınar Mahallesinden merhum Sefer Erol’un eşi, merhum Yusuf, Eşref, İsmet Aslan ve Merhum Kemal Erol’un yengesi, Yakup, Eyüp, Abdülkadir Erol’un babaannesi, Yusuf ve Zekeriya Erol’un annesi, İmran Erol vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Akpınar Mahallesi Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Akpınar Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.


Adres : Akpınar Caminden Sağa dönünce 100 metre ilerde

Hendek Şevketiye mahallesinden ,  Çağlayan Mahallesinden vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.