Hendek Rasimpaşa Mahallesinden

Merhum Nazif Yılmaz’ın kızı, merhum Hamdi, Ahmet ve Mehmet Yılmaz’ın kardeşi, Tuncay Salkım, Nurşen Karagöz ve Gülşen Öktem’in annesi, Mustafa Salkım’ın yengesi, merhum Osman Salkım’ın eşi Keziban Salkım vefat etmiştir.

Adres : Not: cenaze kardeşi Mehmet Yılmaz’ın hanesinden kaldırılacaktır. , Rasimpaşa Mahallesi

Hendek Köşk Mahallesinden 

Aslen Lütfiye Köşk Mahallesinden olup Kemaliye Mahallesinde ikamet eden merhum Ali Yılkın’ın oğlu, Cemalettin, Kenan ve Ferhan Yılkın’ın babası, merhum Muhammet Canlı, Muzaffer Babaoğlu, Hüseyin Baylan ve Ali İhsan Özçelik’in kayınpederi, Orkan Babaoğlu, Cüneyt, Musa Baylan, Ahmet, Hamit, Mesut, Emrullah Canlı, Yasin, Fatih Özçelik, Cem, Sinan, İnanç, Burak, Mert ve Melih Yılkın’ın dedesi, Mehmet Cemal Yılkın vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kemaliye Mahallesindeki Hanesinden Alınarak Büyük Caminde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Adres. : Kemaliye Mahallesi Atatürk Stadı Karşısı

Hendek Rasimpaşa Mahallesinden , Köşk Mahallesinde vefat eden kişilerin yakınlarına Hendek Haber ailesi olarak başsağlığı ve sabır dileriz. Gün içerisinde gelen vefat haberleri ile ilgil, bize ulaşan cenaze haberlerini buradan güncel olarak ulaşa bilirsiniz.